Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Jachranka

Jachranka, mazowieckie

  • 310 000 zł
  • 1 180 m²
  • 262,71 zł/m²

Zdjęcie

Beata Smuga

Skontaktuj się

Działka budowlana Jachranka

Jachranka, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

310 000 zł

1 180 m²

262,71 zł/m²

Działka budowlana Jachranka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

310 000 zł 1 180 m² 262,71 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 310 000 zł (262,71 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 180 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 47m; szerokość: 25m; teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, studnia

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działki budowlane w malowniczej Jachrance - idealne miejsce na Twój dom!
Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone obok siebie w miejscowości Jachranka, w gminie Serock. Każda z działek ma powierzchnię 1180 m² i regularne wymiary 47 25 m
Nieruchomości objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Do działek prowadzi wewnętrzna, prywatna droga, w której sprzedawany jest udział. (...)

Agent

Beata Smuga

507 050...

507 050 795

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Beata Smuga

507 050...

507 050 795

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Beata Smuga

Zostaw telefon, oddzwonimy